Barion Pixel

HYA – příprava na 2. zápočtový test

Ahoj! Tento kurz ti poslouží jako kompletní příprava na druhý zápočtový test. Je rozdělen do dvou sekcí a čeká nás společně spousta ukázkových příkladů. Abys nekupoval/a zajíce v pytli, můžeš si pustit ukázková videa zdarma (nahoře na kartě Obsah).

V první lekci najdeš studijní materiál, který si můžeš jednoduše stáhnout, vytisknout a počítat do něj společně se mnou!

OBSAH KURZU:
Hydrodynamika
Příklady na potrubí

Jedna z ukázkových lekcí (více v obsahu kurzu):

 

 

Studijní materiál

1
Studijní materiál – HYA – 2. zápočet

Hydrodynamika

1
Průtok a proudění – teorie
11 min
2
Rovnice kontinuity – teorie
7 min
3
Bernoulliho rovnice – teorie
8 min
4
Čára tlaku a energie – teorie
5 min
5
Ztráty třením – teorie
9 min
6
Moodyho diagram – teorie
6 min
7
Ztráty místní – teorie
8 min
8
Velká nádrž a výtok do volna
8 min
9
Násoska a čerpadlo
7 min

Příklady na potrubí

1
Rovnice kontinuity – příklad
12 min
2
Potrubí bez ztrát – příklad 1
7 min
3
Potrubí bez ztrát – příklad 2
11 min
4
Potrubí se ztrátami – příklad 1
18 min
5
Potrubí se ztrátami – příklad 2
19 min
6
Iterace průtoku – příklad 1
16 min
7
Iterace průtoku – příklad 2
28 min
8
Násoska – příklad
27 min
9
Čerpadlo – příklad
21 min
10
Lineární interpolace
8 min
Doporučuju stáhnout PDF soubor s názvem "STUDIJNÍ MATERIÁL". Tam najdeš veškerý probíraný příklady a uděláš si tak představu o obsahu kurzu. Následně si spustíš videa, ve kterých látku polopaticky vysvětluju a počítám příklady ze studijního materiálu. Ten si klidně můžeš vytisknout a počítat do něj příklady společně se mnou.
Stačí najet na můj web a přihlásit se (v pravém horním rohu). Ve svém účtu pak budeš mít všechny zakoupené kurzy a jedním kliknutím se Ti začnou přehrávat videa přímo v prohlížeči. Žádný složitý stahování, ukládání,...prostě zapneš a jedeš!
Jasně! Na videa se můžeš koukat pořád dokola, kolikrát jen budeš chtít ( a dokud Tě to bude bavit :-D). Video můžeš kdykoli zastavit, vrátit, znovu přehrát,...jak budeš potřebovat.
Ano. Kurz je sestavenej tak, abys po jeho nastudování v pohodě zvládl/a udělat test. Kurz obsahuje vše potřebný a žádnou důležitou látku nevynechává. Je jen na Tobě, jak poctivě ho nastuduješ ;-) Mrkni na kartu "HODNOCENÍ" a uvidíš, kolika studentům už pomohl k úspěchu.
Spousta témat a příkladů se na různých školách opakuje. Vždy ale záleží na konkrétních požadavcích dané školy. Proto doporučuju napsat email s dotazem (info@doucovanispetou.cz) a já Ti ráda poradím, který kurzy jsou vhodný přímo pro Tebe a Tvoje studium.
Ano, videa můžeš sledovat na počítači, tabletu nebo třeba na mobilu. Ve stejnou chvíli můžeš ale být jen na jednom zařízení a z těch ostatních budeš automaticky odhlášen.

Být první kdo kurz ohodnotí!

Prosím, přihlaš se a napiš recenzi ;)
Course available for 365 days
Získat za
Přihlášeno: 22 studentů
Délka kurzu: 235 min
Lekce: 20
Náročnost: Středně pokročilý