MAT A – Příprava na průběžnou písemnou práci 2

Ahoj! Tento kurz Ti pomůže s přípravou k testu z Matematiky A. Je rozdělen do tří sekcí a čeká nás společně spousta ukázkových příkladů. Abys nekupoval/a zajíce v pytli, můžeš si pustit ukázková videa zdarma (nahoře na kartě Obsah). V kurzu se snažím vysvětlovat věci úplně od začátku a tak, aby je pochopil skutečně každý, takže držím palce a věřím, že to společně zvládneme!

V první lekci najdeš studijní materiál, který si můžeš jednoduše stáhnout, vytisknout a počítat do něj společně se mnou!

OBSAH KURZU:
Derivace
Aplikace derivace
Asymptoty

Jak jsou studenti spokojení?

Jedna z ukázkových lekcí (více v obsahu kurzu):

Studijní materiál

1
Studijní materiál – VŠB MAT A – 2. test

Derivace

1
Základní vzorce
18 minut
2
Pravidla pro derivování
15 minut
3
Složená funkce
8 minut
4
Cvičné příklady I
23 minut
5
Cvičné příklady II
12 minut
6
Derivace vyšších řádů
7 minut

Aplikace derivace

1
Monotonie funkce: teorie
21 minut
2
Monotonie funkce: příklady
34 minut
3
Konvexita/konkávita funkce: teorie
11 minut
4
Konvexita/konkávita funkce: příklady
20 minut
5
Tečna ke grafu funkce
19 minut
6
Diferenciál
8 min
7
L´Hospitalovo pravidlo I
21 minut
8
L´Hospitalovo pravidlo II
18 minut

Asymptoty

1
Svislé asymptoty: teorie
7 min
2
Svislé asymptoty: úvodní příklad
6 min
3
Šikmé asymptoty: teorie
5 min
4
Šikmé asymptoty: úvodní příklad
7 min
5
Asymptoty: příklad 1
10 min
Doporučuju stáhnout PDF soubor s názvem "STUDIJNÍ MATERIÁL". Tam najdeš veškerý probíraný příklady a uděláš si tak představu o obsahu kurzu. Následně si spustíš videa, ve kterých látku polopaticky vysvětluju a počítám příklady ze studijního materiálu. Ten si klidně můžeš vytisknout a počítat do něj příklady společně se mnou.
Stačí najet na můj web a přihlásit se (v pravém horním rohu). Ve svém účtu pak budeš mít všechny zakoupené kurzy a jedním kliknutím se Ti začnou přehrávat videa přímo v prohlížeči. Žádný složitý stahování, ukládání,...prostě zapneš a jedeš!
Jasně! Na videa se můžeš koukat pořád dokola, kolikrát jen budeš chtít ( a dokud Tě to bude bavit :-D). Video můžeš kdykoli zastavit, vrátit, znovu přehrát,...jak budeš potřebovat.
Ano. Kurz je sestavenej tak, abys po jeho nastudování v pohodě zvládl/a udělat test. Kurz obsahuje vše potřebný a žádnou důležitou látku nevynechává. Je jen na Tobě, jak poctivě ho nastuduješ ;-)
Mrkni na kartu "HODNOCENÍ" a uvidíš, kolika studentům už pomohl k úspěchu.
Spousta témat a příkladů se na různých školách opakuje. Vždy ale záleží na konkrétních požadavcích dané školy. Proto doporučuju napsat email s dotazem (info@doucovanispetou.cz) a já Ti ráda poradím, který kurzy jsou vhodný přímo pro Tebe a Tvoje studium.
Ano, videa můžeš sledovat na počítači, tabletu nebo třeba na mobilu. Ve stejnou chvíli můžeš ale být jen na jednom zařízení a z těch ostatních budeš automaticky odhlášen.

Být první kdo kurz ohodnotí!

Prosím, přihlaš se a napiš recenzi ;)
Course available for 365 days
Získat za
Přihlášeno: 9 studentů
Délka kurzu: 266 min
Lekce: 20
Náročnost: Středně pokročilý