MVŠO Lineární algebra XLA – Limity posloupností

Ahoj! Tento kurz Ti pomůže s přípravou k testu z Lineární algebry. Je rozdělen do osmi lekcí a čeká nás společně spousta ukázkových příkladů. Na konci máš dokonce kvíz, kde můžeš své znalosti otestovat! Abys nekupoval/a zajíce v pytli, můžeš si pustit ukázková videa zdarma (nahoře na kartě Obsah).

Jak jsou studenti spokojení?

Jedna z ukázkových lekcí:

1
Práce s nekonečnem
7 min
2
Polynomy a jednoduché zlomky
12 min
3
Limity pomocí vytýkání
9 min
4
Složitější zlomky
12 min
5
Exponenciální výrazy a (-1)^n
12 min
6
Typ nekonečno minus nekonečno
21 min
7
Kvíz - limity posloupností
8
Řešení kvízu - limity posloupností
Stačí najet na můj web a přihlásit se (v pravém horním rohu). Ve svém účtu pak budeš mít všechny zakoupené kurzy a jedním kliknutím se Ti začnou přehrávat videa přímo v prohlížeči. Žádný složitý stahování, ukládání,...prostě zapneš a jedeš!
Jasně! Na videa se můžeš koukat pořád dokola, kolikrát jen budeš chtít ( a dokud Tě to bude bavit :-D). Video můžeš kdykoli zastavit, vrátit, znovu přehrát,...jak budeš potřebovat.
Ano. Kurz je sestavenej tak, abys po jeho nastudování v pohodě zvládl/a udělat test. Kurz obsahuje vše potřebný a žádnou důležitou látku nevynechává. Je jen na Tobě, jak poctivě ho nastuduješ ;-)
Mrkni na kartu "HODNOCENÍ" a uvidíš, kolika studentům už pomohl k úspěchu.
Spousta témat a příkladů se na různých školách opakuje. Vždy ale záleží na konkrétních požadavcích dané školy. Proto doporučuju napsat email s dotazem (info@doucovanispetou.cz) a já Ti ráda poradím, který kurzy jsou vhodný přímo pro Tebe a Tvoje studium.
Ano, videa můžeš sledovat na počítači, tabletu nebo třeba na mobilu. Ve stejnou chvíli můžeš ale být jen na jednom zařízení a z těch ostatních budeš automaticky odhlášen.

Být první kdo kurz ohodnotí!

Prosím, přihlaš se a napiš recenzi ;)
Course available for 365 days
Získat za
Přihlášeno: 2 studentů
Délka kurzu: 109 min
Lekce: 7
Náročnost: Středně pokročilý

Délka kurzu: 8 hodin ⏰

Přihlášeno: 50 žáků 👩‍🎓

Počet lekcí: 50 lekcí 📕

Délka videa: 7 hodin 🎥

Náročnost: Začátečník