MAT B – Rovnice a matice

Studijní materiál

Velikost souboru: 844 kb

Ahoj! Tento kurz Ti pomůže s přípravou k testu z Matematiky B. Je rozdělen do dvou sekcí a čeká nás společně spousta ukázkových příkladů. Abys nekupoval/a zajíce v pytli, můžeš si pustit ukázková videa zdarma (nahoře na kartě Obsah). V kurzu se snažím vysvětlovat věci úplně od začátku a tak, aby je pochopil skutečně každý, takže držím palce a věřím, že to společně zvládneme!

Zde najdeš STUDIJNÍ MATERIÁL, který si můžeš jednoduše stáhnout, vytisknout a počítat společně se mnou!

OBSAH KURZU:
Soustavy rovnic
Matice

Jak jsou studenti spokojení?

Jedna z ukázkových lekcí (více v obsahu kurzu):

Soustavy rovnic

1
Lineární závislost: teorie
14 min
2
Lineární závislost: příklady
14 min
3
Hodnost matice
8 min
4
Soustavy rovnic
24 min
5
Frobeniova věta
10 min
6
Větší soustavy rovnic 1
24 min
7
Větší soustavy rovnic 2
15 min
8
Dopravní uzly
17 min

Matice

1
Teorie k maticím
6 min
2
Operace s maticemi: teorie
17 min
3
Komutativní matice
15 min
4
Determinant – Sarrusovo pravidlo
15 min
5
Cramerovo pravidlo
10 min
Doporučuju stáhnout PDF soubor s názvem "STUDIJNÍ MATERIÁL". Tam najdeš veškerý probíraný příklady a uděláš si tak představu o obsahu kurzu. Následně si spustíš videa, ve kterých látku polopaticky vysvětluju a počítám příklady ze studijního materiálu. Ten si klidně můžeš vytisknout a počítat do něj příklady společně se mnou.
Stačí najet na můj web a přihlásit se (v pravém horním rohu). Ve svém účtu pak budeš mít všechny zakoupené kurzy a jedním kliknutím se Ti začnou přehrávat videa přímo v prohlížeči. Žádný složitý stahování, ukládání,...prostě zapneš a jedeš!
Jasně! Na videa se můžeš koukat pořád dokola, kolikrát jen budeš chtít ( a dokud Tě to bude bavit :-D). Video můžeš kdykoli zastavit, vrátit, znovu přehrát,...jak budeš potřebovat.
Ano. Kurz je sestavenej tak, abys po jeho nastudování v pohodě zvládl/a udělat test. Kurz obsahuje vše potřebný a žádnou důležitou látku nevynechává. Je jen na Tobě, jak poctivě ho nastuduješ ;-) Mrkni na kartu "HODNOCENÍ" a uvidíš, kolika studentům už pomohl k úspěchu.
Spousta témat a příkladů se na různých školách opakuje. Vždy ale záleží na konkrétních požadavcích dané školy. Proto doporučuju napsat email s dotazem (info@doucovanispetou.cz) a já Ti ráda poradím, který kurzy jsou vhodný přímo pro Tebe a Tvoje studium.
Ano, videa můžeš sledovat na počítači, tabletu nebo třeba na mobilu. Ve stejnou chvíli můžeš ale být jen na jednom zařízení a z těch ostatních budeš automaticky odhlášen.

Být první kdo kurz ohodnotí!

Prosím, přihlaš se a napiš recenzi ;)
Tohle se mi líbí
Course available for 365 days
Získat za
Přihlášeno: 4 studentů
Délka kurzu: 190 min
Lekce: 13
Náročnost: Začátečník