Slide 2
Se mnou zvládneš
Maturitu z matematiky
Se mnou maturitu z matematiky zvládneš!
Bude to trvat?
Pouze pár dní
Je to těžké?
Se mnou ne 🙂
Kolik to stojí?
Jen pár stovek

Mám pro tebe připravených 9 online kurzů!

  • formou krátkých a jednoduchých videí s polopatickým vysvětlením
  • videa si můžeš pouštět kdykoli a kdekoli
  • 9 kurzů podle oficiálních témat Cermatu:

Co na kurzy říkají ostatní?

Proč zrovna tyto kurzy?

✔️Srozumitelnostmatiku vysvětluju úplně jednoduše, polopaticky, svýma vlastníma slovama,…až se někteří studenti diví, jak je to vlastně lehký a logický.

✔️ Struktura – jednotlivý videa jsou seřazeny podle témat, jedna věc navazuje na druhou a dohromady tak máš ucelenou maturitní látku. Žádný hledání co všechno potřebuješ a co naopak ne, vše jsem zpracovala za tebe a ty to máš naservírovaný.

✔️ Stručnost – videa mají v průměru okolo 10 min, některý jsou i kratší, takže dokážeš udržet pozornost, naučit se co potřebuješ a jít zase na další téma.

✔️ Flexibilita – na videa můžeš koukat kdykoliv a kdekoliv, kdy máš zrovna náladu, třeba i na dovolené. Čtvrthodinka kdy čekáš na zastávce, něco novýho se dozvíš, naučíš. Využíváš čas efektivně a zárověň se poctivě připravuješ k maturitě.

✔️ Výhodná cena – za pouhých 1990 Kč získáš přes 30 hodin výukových videí, což vychází asi na 66 Kč za hodinu. No kde tohle seženeš?

Nesrozumitelnost – nehledej u mě žádný matematický definice, složitý vysvětlování a zamotávání se do vlastních příkladů.

Chaos – videa, co najdeš na YouTube nebo kdekoli jinde jsou přeházený, začneš koukat na jedno a zjistíš, že k tomu nemáš znalosti, který zas třeba najdeš v úplně jiným videu, ale nevíš v kterým. Takže hledáš, nenacházíš, nevíš co dřív a co potom.

Zdlouhavost – asi tě nebaví koukat na půlhodinový videa, kde je úvod úplně o ničem a ty tak jen ztrácíš čas a hlavně koncentraci, proč a na co se vůbec díváš.

Rigidita – chodit na nějaké lekce je občas otrava, člověk třeba nemá náladu, není mu dobře nebo se teď zrovna nemůže soustředit. Každýmu se líp učí jindy a jinde, takže když vám pak někdo nadiktuje čas a místo, ne všem to musí vyhovovat.

Nevýhodná cena – příprava k maturitě s lektorem může být dost nákladná, v průměru 500 Kč za hodinu, což s cenou online kurzů nejde srovnat. 

Jednotlivé kurzy podle témat

Maturita z matematiky
Začátečník
28 Lekcí
240 minut
Maturita z matematiky
Začátečník
25 Lekcí
220 minut
Maturita z matematiky
Začátečník
44 Lekcí
280 minut

Získej všech 9 kurzů za zvýhodněnou cenu
3010 Kč 1990 Kč

Hero

Kdo za tím vším stojí?

ING. Péťa Podešvová

Jmenuju se Péťa. Se studentama si tykáme, přátelská atmosféra nám totiž funguje. Nejsem žádná paní učitelka, a to je, myslím, moje výhoda. Mám vystudovaný ČVUT, takže matematických dovedností mám fůru. Na rozdíl od některých učitelů ale nepoužívám složitý definice, věty, kterým nikdo nerozumí a snažím se vše vysvětlit polopaticky tak, aby to pochopil úplně každej.

Matiku doučuju už od roku 2015, kdy jsem nejdřív učila hlavně individuálně, pak zájem vzrostl natolik, že jsem pořádala skupinový kurzy a když ani takhle moje kapacita nestačila, rozhodla jsem se natočit online videa. Mám odučených tisíce hodin, mýma kurzama prošly stovky studentů,... takže nějaký zkušenosti určitě mám.

A teď to hlavní. Pomáhání studentům s matikou mě neskutečně baví. A myslím, že to jde poznat. Studenti jsou z našich společných hodin a video kurzů nadšení. Jedničkama se to pak jen hemží, testy, čtvrtletky a dokonce i maturity už má spousta z nich úspěšně za sebou. Mnoho mých studentů mi napsalo tu nejkrásnější zpětnou vazbu, které si nesmírně vážím. Prostě dream job!

Slide
Kolik času zbývá do maturity z matematiky?
108
Dní
02
Hodin
50
Minut
07
Vteřin
Slide
Jak bude maturita vypadat?
Zastoupení okruhů v testu
1. Číselné obory
4 –⁠ 4 %
2. Algebraické výrazy
8 –⁠ 8 %
3. Rovnice a nerovnice
12 –⁠ 12 %
4. Funkce
10 –⁠ 10 %
5. Posloupnosti a fin.matika
4 –⁠ 7 %
6. Planimetrie
8 –⁠ 8 %
7. Stereometrie
4 –⁠ 4 %
8. Analytická geometrie
4 –⁠ 4 %
9. Komb., pravděp. a stat.
4 –⁠ 8 %
Minimálně potřebuješ získat
0%

Jak dopadneš u maturity po absolvování kurzů?

Jaké jsou nejčastější dotazy?

Co od kurzů můžu očekávat?

V balíčku kurzů najdeš zpracovaných všech 9 maturitních témat ve formě krátkých a jasných videí. Ve videích polopaticky vysvětluju všechny věci, který se u maturity můžou objevit. Nechybí ani praktická část, kde počítám různý příklady a krok po kroku komentuju veškerý postupy. Na konci každýho úseku je mini kvíz, aby ses mohl otestovat, jak danou látku chápeš. Ve videích nepoužívám žádný složitý definice, ale snažím se vše vysvětlit tak, aby to pochopil opravdu každej. A z ohlasů od studentů vím, že dost z nich to dokonce začalo i bavit!

Jak kurzy vypadají vevnitř?

V kurzech najdeš obsah, kde vidíš, co všechno tě čeká. Po přehrání videí už v obsahu uvidíš, co vše máš zkouknutý a kolik toho ještě zbývá. Kurzy jsou smysluplně strukturovaný tak, že jedno učivo navazuje na druhý a vše dohromady obsahuje celou maturitní tematiku. Takže doporučuju kurzy projet od A do Z, aby ti nic neuniklo. A jestli ti něco uteklo ve škole, neboj, spolu to hravě doženeme.

Kde videa najdu?

Stačí najet na můj web a přihlásit se (v pravém horním rohu). Ve svém účtu pak budeš mít všechny zakoupené kurzy a jedním kliknutím se Ti začnou přehrávat videa přímo v prohlížeči. Žádný složitý stahování, ukládání,…prostě zapneš a jedeš!

Mohu si videa pouštět víckrát?

Jasně! Na videa se můžeš koukat pořád dokola, kolikrát jen budeš chtít ( a dokud tě to bude bavit 😃). Video můžeš kdykoli zastavit, vrátit, znovu přehrát,…jak budeš potřebovat.

Stačí balíček kurzů k úspěšnýmu složení maturity?

Ano. Kurzy jsou sestaveny tak, abys po jejich nastudování v pohodě zvládl/a udělat didaktickej test. Kurzy obsahují vše potřebný a žádnou důležitou látku nevynechává. Je jen na tobě, jak poctivě je nastuduješ 😉 Klidně mrkni na kartu “HODNOCENÍ” a uvidíš, kolika studentům už pomohl k úspěchu.

Co když ani po shlédnutí videa něco nechápu?

Tak se nestyď a klidně mi napiš. Moc ráda pomůžu a poradím buď přes zprávu nebo si případně můžeme domluvit individuální lekci, kde si doprobereme vše, v čem by ses chtěl/a ještě ujistit.

Jak dlouho budu mít ke kurzům přístup?

Kurzy mají zpravidla platnost jeden rok. Kdyby ses i po uplynutí doby platnosti chtěl/a na něco znovu mrknout, nějaké učivo si osvěžit, klidně mi napiš, určitě se spolu nějak domluvíme. Kdyby v kurzech došlo k nějaké změně, nemusíš mít strach, vždy budeš mít přístup k té nejaktuálnější verzi.

Jak si můžu kurzy koupit?

Jak si můžu kurzy koupit? Stačí kliknout na červené tlačítko “ZÍSKAT”, poté tě web vybídne k registraci a následně objednávku dokončíš v košíku. Platit můžeš buď kartou online nebo online bankovním převodem, kdy se ihned po zaplacení dostaneš do kurzu a můžeš směle studovat. Pokud budeš platit klasickým bankovním převodem, může to trvat 1-2 dny.

Věřím, že celý proces nákupu je intuitivní a snadno to zvládneš. Kdyby přece jen byly nějaké nejasnosti, neváhej se mi ozvat.

Co když se mi kurzy nebudou líbit?

Tak to se zatím ještě nikomu nestalo! Každopádně kdybys v kurzech objevil/a nějakou chybu, cokoliv ti tam nesedělo nebo se ti nezdálo, kontaktuj mě a určitě vymyslíme nějaký řešení, abys byl/a spokojený/á. Feedback od studentů je pro mě nesmírně důležitej, abych kurzy mohla neustále vylepšovat a posouvat tak celej projekt dál. Kdyby se ti kurzy naopak líbily a chtěl/a by ses o svoje úspěchy podělit s ostatníma, budu ráda za recenzi!